UC News

2.0.3.1058

Bu uygulamada yüzlerce dijital medya kuruluşunun içeriğine erişin

5.0

2

694.6k

Rate this App

UCWeb'i geliştiren takım çokça önerilen ve Hindistan piyasasına yönelen bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama sayesinde artık yirmiden fazla kategoriyle yüzlerce dijital medya kuruluşunun en son haberlerine erişim sağlamak mümkün: haberler, teknoloji, eğlence, yaşam tarzı, filmler ve hatta kriket.

UC News, kullanıcı kaynaklı tavsiyeleri göstermeden önce Facebook ve Twitter'ın trend terimlerini yakalar. Bu şekilde, uygulamayı kuran herhangi bir kişi otomatik olarak bu en popüler içeriğe ulaşır; bu da hem sosyal medyada yaygın olan hem de çok fazla görüntülenen haberlere erişim anlamına gelir. Veri tabanlarındaki milyonlarca hikayeyle birlikte bu araç sürekli, günlük aradığınız şeye bağlı olarak en doğru sonuçları size göstermenin yollarını öğrenir.

Alibaba'nın desteğiyle oluşturulan UC News sadece Hindistan'da değil tüm dünyadaki mevcut gelişmelerden haberdar olmak isteyen bir kullanıcı için yeni bir seçenektir. Bu program Hintçe ve İngilizce yüzlerce dijital medya platformunu izler; ancak zamanla gelişeceği için yeni diller ve daha fazla ayarlama seçenekleri eklenmeye devam edecektir.

Bu uygulamayla ayrıca, paylaşılan herhangi bir haberi kaydedebilecek ya da Facebook, Twitter, WhatsApp, SMS ya da e-posta yoluyla paylaşabileceksiniz.
Uptodown X